Choď na obsah Choď na menu
 


Hafíkovanie II

13. 7. 2011

Loty odbehala svoj prvý pretek.  Priznám sa, že som sa bála nastúpiť s ňou na štart, že celý parkúr zrovná zo zemou O:-). Našťastie moje obavy boli zbytočné a bambula ma napriek ohromnému nadšeniu z celej akcie dokázala vnímať. Dokonca bola schopná zostať na štarte v krátkom odložení! Strašne sa teším- cudzie prostredie má na ňu dobrý vplyv :).

Obrázok 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prvý beh bola tuneliáda. Loty to šlo fantasticky!  6 chýb ktoré sme nazbierali, tak možno nevyzerjú, ale ako inak to bolo moja chyba. Predposledný tunel zahnutý do U mal trošku nabok natočený vchod. Loty ho v rýchlosti prehliadla, tak obehla tunel zvonku. No a mňa nenapadlo ustúpiť ďalej od tunela, a tak sa Loty nemala možnosť poriadne rozhliadnuť a nájsť vchod a dokola tunelovala po vonkajšej strane. Na miliónty pokus som sa spamätala, ustúpila a Loty to našla :D

Obrázok

fotka od Janky http://jenynka.rajce.idnes.cz/hafikovanie_II/#

Druhý beh bol jumping a skončili sme na krásnom 4. mieste s dvomi chybami. Musím písať, že to bola moja chyba? :D Keby som ju skôr upozornila na dve zmeny smeru... Toto bude asi vždy môj problém. Občas pol sekundu potrebujem pre seba, aby som sa neprerazila a stane sa, že za tú chvíľu Loty naberie zlý smer.

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ďalšie fotky od Janky http://jenynka.rajce.idnes.cz/hafikovanie_II/#  :

Obrázok

ObrázokObrázok

Obrázok